Elit Hsc Asansör

Elit Hsc Asansör

Hizmet anlayışı ve yaklaşımları günümüz gereklerine uygun şekilde sürekli revize ederek, ilk günkü heyecanı ile yolunda...

Yetkili : İbrahim DEMİR
Sektör : Asansörcüler
Adres : Şanlıurfa / Merkez
Ulubatlı Mahallesi Yunus Emre Caddesi Yalçın 4 Apt. Altı No:3/A Haliliye

İLETİŞİM

0 (414) 316 53 54
0 (414) 315 76 24
0 (544) 727 31 28
Elit Hsc Asansör Ulaşım
Elit Hsc Asansör
Elit Hsc Asansör
Elit Hsc Asansör
Elit Hsc Asansör
Elit Hsc Asansör
Elit Hsc Asansör

HAKKINDA

 

İnşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, HSC ASANSÖR talep edilenin de ötesinde alternatiflerle çözüm üretmeyi başarmıştır. Yüksek, hızlı ve özel donanım gerektiren asansörlerde HSC ASANSÖR' un uzmanlık haline gelmiştir.

Bütün bu çalışmalar yürütülürken,  HSC  ASANSÖR,  kalite ve güvencesini  TSE , ISO 9001 ve CE Belgesi ile tescillenmiştir. Bugün artık projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastahaneler, idari hizmet binaları, turistik tesisler ve iş merkezlerinin tercihi HSC ASANSÖR olmaktadır.

Portföyümüzde yer alan kurum ve kuruluşlarda çalışmak, bizleri işimizi sürekli geliştirmeye yönlendirdiğinden mutluyuz. Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var; Emniyet, estetik, uzun ömürlülük ve müşteri memnuniyeti, HSC ASANSÖR olarak çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerinde temellendirdik ve bu şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

ETİKETLER

elit hsc asansor revizyon montaj bakim asansor asansor montaj ariza tespiti onarim asansor bakim asansor yedek parça