Elit Asansör

Elit Asansör

Hedefimiz, en güvenli asansörleri temin etmek, arıza ve bakım hizmetlerini arzu edilen güven ve süratte gerçekleştirmek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Yetkili : Cemal Demir - İ. Halil Demir
Sektör : Asansörcüler
Adres : Şanlıurfa / Merkez
Ulubatlı Mah. Yunus Emre Cad. 366 Sok. Yalçın Apt. No:3/A

İLETİŞİM

0 (414) 316 53 54
0 (544) 727 31 28
0 (532) 653 96 64
Elit Asansör Ulaşım
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör
Elit Asansör

HAKKINDA

1996 yılında deneyimli kurucular tarafından kurulan ve yine konusunda uzman kadrolarla çalışmaya başlayan ELİT LİFT ASANSÖR İNŞ. SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ. hizmet anlayışı ve yaklaşımları günümüz gereklerine uygun şekilde sürekli revize ederek, ilk günkü heyecanı ile yolunda yürümüştür.

İnşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, ELİT ASANSÖR talep edilenin de ötesinde alternatiflerle çözüm üretmeyi başarmıştır.Yüksek, hızlı ve özel donanım gerektiren asansörlerde ELİT ASANSÖR' un uzmanlık haline gelmiştir.

 Elit Asansör

Bütün bu çalışmalar yürütülürken, ELİT ASANSÖR, kalite ve güvencesini  TSE , ISO 9001 ve CE Belgesi ile tescillenmiştir.Bugün artık projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastahaneler, idari hizmet binaları,turistik tesisler ve iş merkezlerinin tercihi ELİT ASANSÖR olmaktadır.

Portföyümüzde yer alan kurum ve kuruluşlarda çalışmak, bizleri işimizi sürekli geliştirmeye yönlendirdiğinden mutluyuz.Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var; emniyet, estetik, uzun ömürlülük ve müşteri memnuniyeti, ELİT ASANSÖR olarak çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerinde temellendirdik ve bu şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

( 2011 yılı itibariyle Asansör Malzemeleri Satışına Başlamış Bulunmaktayız )

ETİKETLER

asansör asansör montajı arızaların tespiti onarımı asansör bakım asansör yedek parça