Urfa Gündem Dağıtım

Urfa Gündem Dağıtım

Kazandırmak için Çalışıyoruz.

Yetkili : Adnan Kınık
Sektör : Reklam Tanıtım Dağıtım Organizasyon
Adres : Şanlıurfa / Merkez
Bahçelievler Sultan Fatih Mah. Halide Nusret Zorlutuna Cad. Haliliye

İLETİŞİM

0 (414) 312 34 44
0 (414) 312 34 44
0 (532) 478 20 69
Urfa Gündem Dağıtım Ulaşım
Urfa Gündem Dağıtım
Urfa Gündem Dağıtım
Urfa Gündem Dağıtım
Urfa Gündem Dağıtım
Urfa Gündem Dağıtım
Urfa Gündem Dağıtım

HAKKINDA

 

Urfa Gündem Dağıtım, sizlere en iyi hizmeti sunmak için, 7 yıldır hizmetlerini hızla sürdürmektedir. Sektörümüzde başarımızın sırrı, sizin başarınızı sağlamamızdandır. En etkili ve en başırılı reklam, dağıtım hizmeti olduğu açıkça ortadadır. Sizde Urfa Gündem Dağıtım hizmetlerini, uygun fiyat ve dağıtım kalitesiyle alın.

 

%100 Güven ve Zamanında Ulaşma Garantisi

Çalışan arkadaşalarımızın hepsi özenle seçilmiş, yaptığı işi gerçekten severek yapan, dürüst insanlardan oluşmaktadır. Kalıcı kodromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işlerden devamlı tebrik mesajları alığımızı gururla belirtiriz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan ötürü hiç bir olumsuz tepki almadık. Çok değerli çalışma arkadaşlarımıza, bu durumdan ötürü teşükkürü bir borç biliriz.

 

Teknik ve Detaylı Takip

Çalışmalarımızı sürekli 2 (iki) li gruplar halinde sürdürmekteyiz. Saha kontrol supervizorlerimiz çalışmaları sıklıkla takip etmektedir. Detaylı analizleri ve iş ilerleyişini firmamıza anlık olarak, gün içerisinde sürekli iletmektedir. Çalışanlarmızın hepsi GPRS sistemi ile takibi sağlanmaktadır. Her iş gününün bitişinde değerlendirme ve iş analiz sonuçları firmamızca raporlanır.

ETİKETLER

şanlıurfa insört dağıtımı urfa el ilanı dağıtımı broşür dağıtımı kuryeli dağıtım diyarbakır dagıtım adıyaman dagıtım güneydogu dağıtım türkiye dagıtım şırnak dagıtım batman dagıtım kahramanmaraş dagıtım mardin dagıtım gaziantep dagıtım siirt dagıtım